চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফলঃ ৯ আগষ্ট, সােমবাৰ

চাওক আপােনাৰ দৈনিক ৰাশিফলঃ ৯ আগষ্ট, সােমবাৰ

August 8, 2021 0 By NEWS DESK

আজিৰ মেষ ৰাশিৰ ফল- আগতে লোৱা সিদ্ধান্তবোৰ আপুনি সলনি কৰিবলগীয়া হ’ব পাৰে। আজি সন্তানৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে কিছুমান কঠোৰ সিদ্ধান্ত ল’বলগীয়া হ’ব পাৰে। ৰাজকীয় কামত বাধা আহিব পাৰে, কিন্তু আপুনি সেইবোৰ আপোনাৰ বিবেচনা অনুসৰি আঁতৰাবলৈ সক্ষম হ’ব। আকস্মিক লাভালাভৰ সম্ভাৱনা আছে।

বৃষ ৰাশি- আপুনি বহুদিন ধৰি এটা ঘৰৰ কথা ভাবি আছে। আজি আপোনাৰ সপোন পূৰণ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। সহকৰ্মীসকলে আপোনাৰ কৰ্মশৈলীক লৈ প্ৰশ্ন কৰিব পাৰে। আপুনি মিছা সমস্যাত পৰিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- নতুন কাপোৰ ক্ৰয় বা লাভ কৰিব পাৰে। আপুনি আপোনাৰ বাকপটুতাৰে সকলোকে প্ৰভাৱিত কৰিব। আপোনাৰ জীৱনশৈলী সলনি কৰিলে লাভান্বিত হ’ব। ব্যক্তিগত জীৱনত আনক প্ৰৱেশ কৰিবলৈ নিদিব। কৰ্মচাৰীসকলৰ দ্বাৰা অস্বস্তি অনুভৱ কৰিব পাৰে।

কৰ্কট ৰাশি- ভূমি-সম্পত্তিৰ বাবে বিবাদ হ’ব পাৰে। বিৰোধীসকল সক্ৰিয় হ’ব। প্ৰদত্ত ধন ঘূৰি আহিবলৈ সময় লাগিব। সমাজত কিছুমান মানুহ আছে যিয়ে আপোনাৰ প্ৰগতি সহ্য কৰিব নোৱাৰিব। দীৰ্ঘম্যাদী ৰোগ উদ্ভৱ হ’ব পাৰে।

সিংহ ৰাশি- আপুনি আপোনাৰ কাম সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ কাৰোবাক পৰামৰ্শ দিবলগীয়া হ’ব পাৰে। মাতৃৰ স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। আপুনি বিচৰা খাদ্য গ্ৰহণ কৰিবলৈ পাব। ঘৰত পৰিয়ালত শান্তিৰ বাবে হনুমানজীক উপাসনা কৰক, অলৌকিক লাভালাভ হ’ব।

কন্যা ৰাশি- কিছুমান গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলৈ আপুনি জ্যেষ্ঠসকলৰ মতামত ল’ব লাগিব। আপোনাৰ জেদী আচৰণে সম্পৰ্ক নষ্ট কৰিব পাৰে। আপুনি কাৰোবাৰ সৈতে ভাল কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিব, কিন্তু পৰিস্থিতি তাৰ বিপক্ষে যাব। গতিকে সাৱধানে কাম কৰিব।

তুলা ৰাশি- কাৰিকৰী কাৰণবোৰে আপোনাৰ কামত বাধা দিব পাৰে। কিছুমান অবাঞ্ছিত ব্যয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। কৰ্মক্ষেত্ৰত সঘনাই বিকল হোৱা যন্ত্ৰপাতিৰ বাবে আপুনি কৰ্মস্থানত স্থাপত্য পৰিৱৰ্তনৰ পৰা লাভান্বিত হ’ব।

বৃশ্চিক ৰাশি- ভূমি নিৰ্মাণ সম্পৰ্কীয় সমস্যাবোৰ আজি সমাধান কৰা হ’ব পাৰে। কামৰ বাবে সমৰ্পিত হ’লে লাভান্বিত হ’ব। সন্তানৰ সফলতাত মন সুখী হ’ব। ব্যৱসায় সম্প্ৰসাৰিত কৰিবলৈ ঋণৰ প্ৰয়োজন হ’ব পাৰে।

ধনু ৰাশি- আজি বহুতো গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল’বলগীয়া হ’ব পাৰে। আপুনি সাধুসকলৰ সান্নিধ্য লাভ কৰিব। চাপ নল’ব। যি হল সেয়া সপোনৰ দৰে পাহৰি যোৱাটো উচিত হ’ব।

মকৰ ৰাশি- ধন লেনদেনৰ ক্ষেত্ৰত সাৱধান হওক। যাত্ৰাৰ ফলৰ লাভালাভ থাকিব। ভূমি সম্পত্তিৰ ওপৰত বৃহৎ ব্যয়ৰ সম্ভাৱনা আছে। আত্মবিশ্বাসৰ অভাৱৰ ফলত ভুল সিদ্ধান্ত ল’বলগীয়া হ’ব পাৰে।

কুম্ভ ৰাশি- প্ৰশাসনীয় বাধাসমূহ আজি আহিব পাৰে। খৰখেদাকৈ একো সিদ্ধান্ত নল’ব। সঠিক সময়ৰ বাবে অপেক্ষা কৰিব। স্বাস্থ্য উন্নত হ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ। পত্নীৰ সৈতে সময় অতিবাহিত হ’ব।

মীন ৰাশি- আপুনি অকলশৰীয়া অনুভৱ কৰিব। যদি কোনোৱে আপোনাৰ কথা নুশুনে, তেন্তে খং উঠিব পাৰে। পিতৃ-মাতৃৰ সৈতে বিবাদ হ’ব পাৰে। গতিকে শান্ত হোৱা উচিত। কৰ্মক্ষেত্ৰত আপোনাৰ বিৰুদ্ধে মিছা অভিযোগ আহিব পাৰে। সাৱধান হ’ব।