সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ৩০ আগষ্টৰ পৰা ৫ ছেপ্টেম্বৰলৈকে জানক আপোনাৰ ৰাশিফল

সাপ্তাহিক ৰাশিফলঃ ৩০ আগষ্টৰ পৰা ৫ ছেপ্টেম্বৰলৈকে জানক আপোনাৰ ৰাশিফল

August 30, 2021 0 By NEWS DESK

মেষ ৰাশি- এই সপ্তাহত আপোনাৰ ধৈৰ্য্য হ্ৰাস হ’ব পাৰে। আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব। পাৰিবাৰিক কিছু খেলিমেলি বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

আপোনাৰ চাকৰিৰ পদোন্নতিৰ যোগ আছে। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। বস্ত্ৰ ক্ৰয় আদিত ব্যয় হ’ব। শৈক্ষিক কাৰ্যকলাপত ব্যাঘাত ঘটিব।

শিশুসকলৰ স্বাস্থ্যজনিত বিকাৰ হ’ব পাৰে। মানসিক শান্তি থাকিব, কিন্তু মনত অসন্তুষ্টিও থাকিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব। উপহাৰ হিচাপে কাপোৰ লাভ কৰিব পাৰে। অপৰিকল্পিত ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব।

আপুনি আপোনাৰ পত্নীৰ পৰা ধন পাব পাৰে। ভ্ৰমণ লাভজনক হ’ব।

বৃষ ৰাশি- এই সপ্তাহত কৰা কামৰ ভ্ৰমণে আপোনাক ভাল ফলাফল আনিব পাৰে।

এই সপ্তাহত আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমে আহিবলগীয়া সময়ত ইতিবাচক ফলাফল আনিব। নতুন ব্যৱসায়ত গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত লোৱা উচিত।

এই সময়ত নতুন কাৰ্যকলাপ আৰম্ভ কৰা ক্ষতিকাৰক হ’ব পাৰে। চাকৰি-ব্যৱসায়ত লাভৰ পৰিৱৰ্তে লোকচান হোৱাৰ অধিক সম্ভাৱনা থাকিব পাৰে।

মিথুন ৰাশি- সম্পদে উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰিব। মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

চাকৰিৰ পৰিসৰ সলনি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। অৱস্থান সলনি হোৱাৰো সম্ভাৱনা আছে। কামৰ ক্ষেত্ৰত নিৰ্ভৰশীলসকলৰ আধিক্য থাকিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। পাৰিবাৰিক জীৱন সুখী হ’ব।

সম্পত্তিয়ে উপাৰ্জন বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ থাকিব পাৰে। চাকৰি বৃদ্ধিৰ সম্ভাৱনা আছে। বিষয়াসকলৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। বাহনৰ সুখ সম্ভৱ।

কৰ্কট ৰাশি- কাম সম্পূৰ্ণ হ’ব। অৰ্থহীনতাৰ খং পৰিহাৰ কৰিব। কথোপকথনত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব। ব্যৱসায় উন্নত হ’ব।

পিতৃৰ পৰা টকা লাভ কৰিব। মন অস্থিৰ হৈ থাকিব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থানলৈ যোৱাৰ পৰিকল্পনা কৰিব পাৰে।

বন্ধুবৰ্গৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। ভাল খবৰ আহিব।

সিংহ ৰাশি- মনত শান্তি আৰু সুখৰ অনুভূতি থাকিব। কিন্তু কথোপকথনত নিয়ন্ত্ৰণ ৰাখিব। খং অত্যাধিক পৰিহাৰ কৰিব।

শৈক্ষিক কাৰ্যকলাপৰ মনোৰম ফলাফল, গৱেষণা আদি আন ঠাইলৈ যাব পাৰে। চাকৰিত বিষয়াসকলৰ পৰা সমৰ্থন লাভ কৰিব। চাকৰিৰ স্থান সলনি হ’ব পাৰে।

কথা-বতৰাত কঠোৰতাৰ অনুভূতি থাকিব। বস্ত্ৰ আদিৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব। প্ৰগতিৰ পথ থাকিব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। জমা হোৱা ধনো বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আন কোনো ঠাইলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। মাতৃৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব।

কন্যা ৰাশি- প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব পাৰে। কিন্তু আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। কামৰ প্ৰতি উৎসাহ থাকিব।

স্থানান্তৰৰ সম্ভাৱনা আছে। বিষয়াসকলৰ পৰা সহযোগিতা থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত নিৰ্ভৰশীলসকলৰ আধিক্য থাকিব।

মানসিক শান্তি থাকিব। কিন্তু পাৰিবাৰিক সমস্যা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। চাকৰিৰ কামৰ বোজা বৃদ্ধি সম্ভৱ। উপাৰ্জনো বৃদ্ধি হ’ব।

তুলা ৰাশি- নিৰ্মাণে সুখ সম্প্ৰসাৰিত কৰিব। অভিভাৱকৰ পৰা সমৰ্থন থাকিব। বস্ত্ৰ আদিৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি হ’ব পাৰে।

জমা হোৱা ধন হ্ৰাস হ’ব পাৰে। আপুনি পঢ়িবলৈ আগ্ৰহী হ’ব। শৈক্ষিক কাৰ্যকলাপে মনোৰম ফলাফল প্ৰদান কৰিব। সন্তানৰ সুখ বৃদ্ধি কৰিব।

উপাৰ্জন হ্ৰাস আৰু ব্যয় বৃদ্ধিৰ পৰিস্থিতি থাকিব পাৰে। আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি হ’ব। চাকৰিৰ উন্নতিৰ যোগ হৈ পৰিছে। ঘৰত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ থাকিব পাৰে। ধৰ্মীয় তীৰ্থযাত্ৰা সম্ভৱ।

বৃশ্চিক ৰাশি- আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণ কৰক। স্ব-সংযত হওক। সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব পাৰে।

শৈক্ষিক আৰু বৌদ্ধিক কামে সফলতা আৰু সন্মান বৃদ্ধি কৰিব। পৰিয়ালত শান্তি থাকিব। বাহনৰ সুখ বৃদ্ধি হ’ব। আপুনি আপোনাৰ পৰিয়ালৰ সৈতে এটা ধৰ্মীয় স্থান পৰিদৰ্শন কৰিব পাৰে।

আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু খঙৰ আধিক্যও থাকিব। পত্নীৰ সৈতে আদৰ্শগত পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। ৰাজনৈতিক উচ্চাকাংক্ষা পূৰণ হ’ব।

ধনু ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। তথাপিও অত্যাধিক খং পৰিহাৰ কৰিব। পৰিয়ালত ধৰ্মীয় কাৰ্যকলাপ হ’ব।

পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। চাকৰিত স্থান পৰিৱৰ্তন হ’ব পাৰে। ইচ্ছাৰ বিপৰীতে কিছুমান নতুন কামৰ দায়িত্ব ল’ব লগীয়া হ’ব পাৰে।

কামৰ ক্ষেত্ৰত নিৰ্ভৰশীল লোকৰ আধিক্য থাকিব। ধৰ্মৰ প্ৰতি শ্ৰদ্ধা থাকিব। আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। কলা আৰু সংগীতৰ প্ৰতি প্ৰৱণতা বৃদ্ধি পাব।

মকৰ ৰাশি- মনত হতাশাৰ অনুভূতি থাকিব পাৰে। মাতৃৰ সমৰ্থন থাকিব। চাকৰিৰ পৰিসৰ পৰিৱৰ্তন সম্ভৱ।

সন্তানৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব পাৰে। বস্ত্ৰ আৰু গহনাৰ প্ৰতি এটা প্ৰৱণতা থাকিব। স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি সচেতন হ’ব।

কথাত নম্ৰ হওক। পৰিয়ালত হাঁহি আৰু সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব।

কুম্ভ ৰাশি- মানসিক শান্তি থাকিব। কিন্তু তাত অসন্তুষ্টিও থাকিব। পৰিয়ালত শান্তি আৰু সুখ থাকিব। শত্ৰুসকলক জয় কৰা হ’ব।

পৰিয়ালৰ এগৰাকী মহিলাৰ পৰা অহা ধন মুঠ ধনৰ যোগফল হৈ পৰিব। ভাতৃসকলৰ সৈতে মতবিৰোধ হ’ব পাৰে।

কথোপকথনত নম্ৰ হ’ব। ব্যয় বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। শৈক্ষিক কামত সফলতা থাকিব। আপুনি চাকৰি ভ্ৰমণত যাব লগীয়া হ’ব পাৰে।

মীন ৰাশি- আত্মবিশ্বাস বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আত্ম-নিয়ন্ত্ৰিত হ’ব। আপোনাৰ আৱেগ নিয়ন্ত্ৰণত ৰাখিব। আপুনি আপোনাৰ মাতৃৰ পৰা ধন লাভ কৰিব পাৰে।

পাৰিবাৰিক সুখ বৃদ্ধি হ’ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হ’ব। কিন্তু আপুনি আন ঠাইলৈ যাব লগীয়া হ’ব পাৰে। আশা আৰু হতাশাৰ অনুভূতি মনত থাকিব। প্ৰকৃতিত বিৰক্তি থাকিব পাৰে।

পাৰিবাৰিক দায়িত্ব বৃদ্ধি হ’ব পাৰে। পৰিয়ালৰ সন্মান বৃদ্ধি হ’ব। চাকৰিত পদোন্নতিৰ সম্ভাৱনা আছে।